Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

"Yüksek sorumluluk, zamanında teslimat
ve profesyonel üretim anlayışı..."
» Kalite Politikası ve Üretim
footer_hr

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, her bir ürününün tüm özelliklerini kullanıma uygun bir biçimde en estetik şekliyle tasarlamakta ve sizlerle buluşturmaktadır.

Doyumsuz lezzetlere ulaşabilmeniz adına yılların verdiği tecrübeyi günümüz teknolojisi ile harmanlayan OTM tüketicinize en uygun ürünleri sunabilmeniz için çalışıyor.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde sürekli gelişen ve yenilikleri tüketicimizle buluşturan bir anlayışı yıllardır sizlere sunuyoruz. Daha sıcak ve keyifli kış gecelerinde OTM farkını yaşayın…

Ürettiği her bir ürünü kalite kontrolden geçiren ve sizlerle buluşturmadan önce ürün kalitesini OTM garantisiyle sorgulayan firmamız, bu anlayış çerçevesinde tüm üretim aşamalarına yön vermektedir.

Yıllardır konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören OTM, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve en üst düzey güvenlik standartlarında uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır.

OTM olarak güvenliğiniz için tasarlıyor sizler için üretiyoruz ve biz sorumluluğumuzu biliyoruz.

 

                 
indir       indir